Тематики

Тематики

Операционные системы

Сициальные медиа и онлайн коммуникация

страна

страна

Прибалтика

Восточная Европа

Западная Европа

Россия

Турция

2018-03-21 12:36

Gemius Україна: Член Міжнародної Асоціації IAB

Компанія Gemius стала членом Бюро Інтерактивної Реклами (IAB) в Україні - міжнародної рекламної бізнес-організації, яка нещодавно розпочала свою діяльність в Україні.

У березні 2018 року компанія Gemius Україна приєдналась до Бюро Інтерактивної Реклами (IAB Ukraine). IAB почала працювати в Україні у лютому 2018 р., ставши 45-тим національним відділенням, яке здійснює діяльність під загальною ліцензією IAB. Gemius наразі бере участь в організації разом з іншими 12 компаніями локального ринку digital реклами.

"Ми раді, що стали учасниками IAB Ukraine! Це великий крок на шляху до світових стандартів в нашій країні", - коментує Леся Прус, Country Manager Gemius в Україні, Росії та Казахстані.

IAB працює над розробкою міжнародних стандартів рекламної індустрії, проводить дослідження та надає юридичну підтримку, об'єднуючи більше 650 ключових digital гравців галузі. IAB Ukraine та її учасники прагнуть впроваджувати та підтримувати міжнародно визнані стандарти в Україні, а також постійно розвивати та створювати сприятливі умови для всіх гравців ринку. "Ми раді вітати нових учасників IAB Ukraine і віримо, що разом ми будемо впевнено іти до виконання нашої основної мети – розвитку ринку інтернет-реклами в Україні", - коментує Ярослава Антипіна, CEO IAB Ukraine.

Окрім приєднання до IAB Ukraine, Gemius вже є частиною інших національних IAB та активним членом IAB Europe. Протягом останніх декількох років компанія Gemius неодноразово визнавалась міжнародною спільнотою IAB: компанія отримала три премії IAB Research Awards за прориви у вимірюванні онлайн-аудиторії: Методологія BPS (2015), Методологія Overnight (2016), gemiusAdReal (2017).

Більше того, нещодавно IAB Poland нагородила Петра Ейдіса, CEO Gemius, статуеткою "Людина Року" за досягнення в розвитку індустрії digital реклами.

В буфер обмена> Печатать

Тип контента

событие

Индустрия

Реклама, Медиа

Страна

Украина

Хотите знать больше?

Свяжитесь с нами:

Получайте все новости, мнения и руководства в одном письме!

Посмотрите наш инфобюллетень