Тематики

Тематики

Операционные системы

Сициальные медиа и онлайн коммуникация

страна

страна

Прибалтика

Восточная Европа

Западная Европа

Россия

Турция

2017-09-08 15:03

Популярні сайти Уанету в серпні 2017 року

Популярні сайти Уанету в серпні 2017 року

Результати дослідження інтернет-аудиторії України gemiusAudience за серпень 2017 року вже опубліковані. Нижче Ви можете ознайомитись з найпопулярнішими сайтами останнього місяця літа за двома показниками – кількістю користувачів Real Users на сайті та Охопленням аудиторії.

ТОП-3 найпопулярніші сайти Уанету - міжнародні гіганти в digital світі - Google.com, Youtube.com та Facebook.com. Google є беззаперечним лідером українського інтернету по кількості користувачів на сайті за місяць: в серпні пошукову систему відкрили кожні 9 з 10 інтернет-користувачів в країні (89%, 17,2 млн. на ПК). Інший сервіс Google Group - Youtube - охоплює 73% інтернет-аудиторії країни (14 млн.), в той час як соціальна мережа Марка Цукерберга в серпні заволоділа увагою 53% аудиторії Уанету (5,4 млн. жінок та 4,8 млн. чоловіків). Нагадаємо, Facebook закріпив свої позиції в рейтингу після блокування російських соціальних мереж в травні 2017 року. 

Також серед десяти найпопулярніших сайтів Інтернету по даним за серпень входять сайт банку, соціальна мережа, інтернет-магазин, сайт оголошень, портал, енциклопедія і сайт ставок на спорт. 

 

Рейтинг описує ПК-аудиторію країни за даними gemiusAudience, міжнародного дослідження з вимірювання інтернет-аудиторії, яке Gemius проводить в більш ніж 30 країнах регіону EMEA (Європа, Близький Схід і Африка). Дослідження спрямовано на вивчення кількості і демографічного профілю інтернет-користувачів, а також їх поведінки в мережі. Дослідження здійснюється згідно з міжнародним кодексом ICC/ESOMAR.

 

Real Users – кількість інтернет-користувачів з заданої цільової групи, які здійснили принаймні один перегляд сторінки на вибраному сайті за певний період часу. Цей індикатор відображає реальне число людей (не комп'ютерів, cookie або IP-адрес), які відвідали вибраний сайт за певний період часу.

Охоплення – відношення кількості інтернет-користувачів із заданої цільової групи, які відвідали обраний веб-сайт(-и) за певний період часу, до загальної кількості інтернет-користувачів з даної цільової групи, які користувалися Інтернетом в заданому місяці. Цей показник виражається у відсотках.

 

В буфер обмена> Печатать

Тип контента

анализ

Страна

Украина

Хотите знать больше?

Свяжитесь с нами:

Получайте все новости, мнения и руководства в одном письме!

Посмотрите наш инфобюллетень